Aktualności

Artykuły

 • Wolne stanowisko sędziowskie

  W Monitorze Polskim z dnia 31 marca 2016 roku pod pozycją nr 296 zostało opublikowane Obwieszczenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 22 marca 2016 roku o jednym wolnym stanowisku sędziowskim w Sądzie Okręgowym w Poznaniu. Etat przewidziany jest na rzecz pionu gospodarczego.

  Czytajwięcejo:
 • Wolne stanowisko sędziowskie

  W Monitorze Polskim z dnia 18 marca 2016 roku pod pozycją nr 252 zostało opublikowane Obwieszczenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 15 marcac2016 roku o jednym wolnym stanowisku sędziowskim w Sądzie Okręgowym w Poznaniu. Etat przewidziany jest na rzecz pionu pracy i ubezpieczeń społecznych.

  Czytajwięcejo:
 • Wolne stanowisko sędziowskie

  W Monitorze Polskim z dnia 4 marca 2016 roku pod pozycją nr 216 zostało opublikowane Obwieszczenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 23 lutego 2016 roku o jednym wolnym stanowisku sędziowskim w Sądzie Okręgowym w Poznaniu. Etat przewidziany jest na rzecz pionu pracy i ubezpieczeń społecznych.

  Czytajwięcejo:
 • Maraton prawników

  W dniu 12 czerwca 2016 roku w Grodzisku Wielkopolskim, w ramach X Półmaratonu „Słowaka”, odbędą się I Mistrzostwa Polski Prawników w Półmaratonie w kategorii Kobiet i Mężczyzn. Zgłoszenia uczestników przyjmowane będą od dnia 1 marca 2016 roku. Szczegółowe informacje zostały zawarte na stronie internetowej: www.polmaratongrodzisk.pl

  Maraton jest organizowany przy współpracy z Sądem Apelacyjnym w Poznaniu.

  Czytajwięcejo: