Ostatnio dodane wiadomości

Aktualności

 • Przetarg nieograniczony ZP-373-01/16

  Przedmiotem zamówienia jest przedsięwzięcie inwestycyjne pod nazwą „Budowa budynku dla Sądu Apelacyjnego w Poznaniu przy ul. St. Hejmowskiego 3” polegające na budowie budynku wraz z wyposażeniem w zakresie umożliwiającym uzyskanie, zgodnie z przepisami Prawa budowlanego, pozwolenia na użytkowanie oraz użytkowanie budynku zgodnie z jego przeznaczeniem wraz z zagospodarowaniem terenu działki oraz wykonaniem przyłączy.

  Czytajwięcejo:
 • Przetarg nieograniczony ZP-373-02/16

  Przedmiotem zamówienia jest nadzór inwestorski nad przedsięwzięciem inwestycyjnym pod nazwą „Budowa budynku dla Sądu Apelacyjnego w Poznaniu przy ul. St. Hejmowskiego 3” polegającym na budowie budynku wraz z wyposażeniem w zakresie umożliwiającym uzyskanie, zgodnie z przepisami Prawa budowlanego, pozwolenia na użytkowanie oraz użytkowanie budynku zgodnie z jego przeznaczeniem wraz z zagospodarowaniem terenu działki oraz wykonaniem przyłączy.

  Czytajwięcejo:
 • Konkurs na stanowisko specjalisty ds. zamówień publicznych

  Sąd Apelacyjny w Poznaniu ogłasza konkurs na stanowisko pecjalisty ds. zamówień publicznych - termin zgłoszeń do dnia 21-04-2017r.

  Czytajwięcejo:
 • Wmurowania kamienia węgielnego

  W poniedziałek 24 kwietnia, w obecności podsekretarza stanu w ministerstwie sprawiedliwości Łukasza Piebiaka odbyło się uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod nową siedzibę Sądu Apelacyjnego w Poznaniu.

  Czytajwięcejo:
 • Ustanowienie dnia wolnego

  W związku z ustalonym dniem 2 maja 2017 roku dniem wolnym od pracy w Sądzie Apelacyjnym w Poznaniu Prezes Sądu Apelacyjnego zarządzeniem nr 3/17/OA z dnia 07.04.2017 r. wyznaczył 13 maja 2017 roku (sobota) jako dzień do odpracowania wyznaczonego dnia wolnego.

  Czytajwięcejo: