Oświadczenia majątkowe za 2016

Oświadczenia majątkowe sędziów i referendarzy sądów apelacji poznańskiej za 2016 r., zgodnie z porządkiem alfabetycznym.

Sędziowie Referendarze
  1. Adamczuk Andrzej
  2. Adamska Beata
  3. Aleksandrowicz Małgorzata
  4. Aleksandrowicz Marek
  5. Andrzejak-Kruk Joanna
  6. Andrzejczak Justyna
  7. Antkowiak Kamil
  8. Antkowiak Leszek
  9. Antoszewski Jacek
  10. Augustynowicz Beata
  11. Augustynowicz Rafał
  12. Bagiński Piotr
  13. Balcerczak Ewa
  14. Banach Stanisław
  15. Barczyk Magdalena
  16. Barecka Natalia
  17. Barquilla-Kruczyńska Anna
  18. Bartela Edmund
  19. Bartniak Jan
  20. Baszak Jerzy
  21. Bąk-Machowiak Sylwia
  22. Białas-Adamus Anna
  23. Biskup Tomasz
  24. Blachowska Ewa
  25. Blok Szymon
  26. Blumczyńska Ewa
  27. Błaszak Piotr
  28. Błoszyk Krzysztof
  29. Błotny Robert
  30. Bogucki Andrzej
  31. Bogusławska Monika
  32. Boguszewicz Małgorzata
  33. Bojarska Magdalena
  34. Bojdak Waldemar
  35. Borkiewicz Marek
  36. Borkowicz-Grygier Jolanta
  37. Borowiec Alicja
  38. Brachmańska Beata
  39. Bratkowska Ewa
  40. Bromberek Zbigniew
  41. Bryzgalska Edyda
  42. Brzozowska Adrianna
  43. Brzozowski Aleksander
  44. Brzykowski Artur
  45. Buczkowska-Prajs Joanna
  46. Budźko Ewelina
  47. Bujewicz Grzegorz
  48. Butrym-Hyrsz Dorota
  49. Cabrera-Kasprzak Agnieszka
  50. Chabir Agata
  51. Chmal Mariusz
  52. Chmielewska Renata
  53. Chruszczewski Janusz
  54. Ciążyński Andrzej
  55. Cierpiał Jolanta
  56. Ciesielski Wojciech
  57. Cybulski Edmund
  58. Cytrowski Waldemar
  59. Czajka Maciej
  60. Czajka-Bałon Jolanta
  61. Czapracka Anna
  62. Czarnecka Anna
  63. Czechowska Agnieszka
  64. Czermańska-Śmiałek Jadwiga
  65. Czyżowicz Katarzyna
  66. Dembska Sylwia
  67. Dębek-Brelik Agnieszka
  68. Dobiecka-Woźniak Małgorzata
  69. Dodot Violetta
  70. Drabina Jacek
  71. Dryjański Karol
  72. Dudek Magdalena
  73. Dziamski Marcin
  74. Dzierzgwa Aneta
  75. Ewertowska-Kraska Aldona
  76. Felka-Duszczak Aneta
  77. Fijałkowska Elżbieta
  78. Filipczak Piotr
  79. Flotyńska Irena
  80. Foligowska Adrianna
  81. Futro Jan
  82. Gajgiel Katarzyna
  83. Gałkowski Rafał
  84. Garcia Fernandez Marcin
  85. Gauden Bartosz
  86. Geisler Jerzy
  87. Geisler Paweł
  88. Gepart Adam
  89. Gerecka-Żołyńska Anna
  90. Gibasiewicz Dariusz
  91. Gil Weronika
  92. Glapiński Bartłomiej
  93. Głowacka Mariola
  94. Gołaszewska-Dopierała Katarzyna
  95. Gontarek Barbara
  96. Gorgiel Katarzyna
  97. Gospodarowicz Renata
  98. Goss-Kokot Dorota
  99. Gowin Krzysztof
  100. Górecki Marek
  101. Górecki Piotr
  102. Grabowski Marcin
  103. Grasza Anna
  104. Grobelny Jarosław
  105. Grudziński Jacek
  106. Grześkowiak Michał
  107. Gulczyńska Małgorzata
  108. Halik Izabela
  109. Hałka Marcin
  110. Hantz-Nowak Izabela
  111. Harazin Joanna
  112. Hejduk Joanna
  113. Hławiczka Jerzy
  114. Holeniewski Tomasz
  115. Hoppe Maciej
  116. Horak Przemysław
  117. Hoszowski Bogumił
  118. Hyży-Sowińska Anna
  119. Inerowicz Magda
  120. Iwanowska Lidia
  121. Iwanowski Mirosław
  122. Jabłońska Danuta
  123. Janiak Bożena
  124. Janicka Wioletta
  125. Janicka-Staniek Ewa
  126. Jankowiak Grzegorz
  127. Jankowiak Jarosław
  128. Jankowiak Krzysztof
  129. Janowski Przemysław
  130. Janus-Papiernik Teresa
  131. Januszewski Adam
  132. Jaskólski Krzysztof
  133. Jaskulski Marek
  134. Jasnosz Anna
  135. Kaczanowski Sławomir
  136. Kaczmarek Henryk
  137. Kaczmarek Łukasz
  138. Kaczorowska Elżbieta
  139. Kamińska-Grzelak Daria
  140. Kanclerz Jacek
  141. Kapelska Kinga
  142. Karolina Nowaczyk
  143. Kasperowicz Jarosław
  144. Kaźmierczak Magdalena
  145. Kaźmierczak Małgorzata
  146. Kaźmierski Karol
  147. Kaźmierski Krzysztof
  148. Kele-Bajerska Betina
  149. Kęsek Konrad
  150. Kęsy Maciej
  151. Kiełczewska-Modrowska Olga
  152. Kieroński Marcin
  153. Kieruj Justyna
  154. Kijowska Katarzyna
  155. Klimas Inga
  156. Klimczak Mariola
  157. Klimek-Zielińska Joanna
  158. Knitter-Zalewska Klaudyna
  159. Kolczyński Jędrzej
  160. Komisarski Henryk
  161. Kopyść-Kuczyńska Małgorzata
  162. Kosmalewicz Katarzyna
  163. Kościelak Monika
  164. Kowalczyk Blanka
  165. Kowalczyk-Iciek Dorota
  166. Kozaczuk Jan
  167. Kozłowska Ewa
  168. Kraszewska Sandra
  169. Krawczak Piotr
  170. Krawczyk Joanna
  171. Królak-Kanchen Dorota
  172. Król-Poniatowska Monika
  173. Krzemiński Grzegorz
  174. Krzyżak Małgorzata
  175. Ksiądz Sylwester
  176. Kubacka-Batura Ewa
  177. Kubiak Rafał
  178. Kubińska Iwona
  179. Kuczkowski Michał
  180. Kulczewska-Garcia Anna
  181. Kulik Anna
  182. Kulik Małgorzata
  183. Kuliński Robert
  184. Kurczewski Piotr
  185. Kurek Piotr
  186. Kurnatowska-Kwiczor Alicja
  187. Kuś Magdalena
  188. Kuś Piotr
  189. Kuśmirek Monika
  190. Kuśnierczyk Marta
  191. Kuźniacka-Praszczyk Małgorzata
  192. Kwiczor Piotr
  193. Kwieciński Robert
  194. Kysiak Paweł
  195. Ladzińska-Gamułkiewicz Urszula
  196. Landyszkowska Grażyna
  197. Legawiec Paweł
  198. Lehmann Zofia
  199. Lewandowska Angelika
  200. Lewandowska Anna
  201. Lewandowski Arkadiusz
  202. Libiszewska Agnieszka
  203. Lijewska Magdalena
  204. Lipowicz Łukasz
  205. Liszkowska-Więckowiak Lucyna
  206. Longier Paweł
  207. Lubryczyński Piotr
  208. Ludwiczek Jolanta
  209. Ławecka-Skóra Małgorzata
  210. Ławniczak Monika
  211. Ławrynowicz Magdalena
  212. Łączny Marek
  213. Łojek Anna
  214. Łukomska-Kurek Katarzyna
  215. Łysakowski Grzegorz
  216. Maciaszek Liliana
  217. Majchrzak Piotr
  218. Majer Roman
  219. Majewska Elżbieta
  220. Malcher Andrzej
  221. Maleszka Teresa
  222. Malicki Tomasz
  223. Małaniuk Hanna
  224. Małecka Małgorzata
  225. Małecki Dariusz
  226. Małecki Mieczysław
  227. Małecki Ryszard
  228. Małek-Napierała Justyna
  229. Mańczak Justyna
  230. Marchwiak Krystian
  231. Marchwicki Ryszard
  232. Marciniak Renata
  233. Marczewski Jarosław
  234. Maślanka Zofia
  235. Matuszewska-Potocka Joanna
  236. Matysiak Robert
  237. Mazurkiewicz-Talaga Małgorzata
  238. Meisnerowski Michał
  239. Michalski Piotr
  240. Michałek-Dutkiewicz Marta
  241. Miczke Marcin
  242. Mika Ewa
  243. Milczyński Andrzej
  244. Misiek Magdalena
  245. Miszczyk Arleta
  246. Młodzianowska Aniela
  247. Młodzianowski Walenty
  248. Momot Tomasz
  249. Morawska Ewa
  250. Mostowik Konrad
  251. Mularska Agnieszka
  252. Musielak Jacek
  253. Nawrocki Andrzej
  254. Nawrocki Maciej
  255. Niemczal Dariusz
  256. Niezabitowska Ewa
  257. Nikiel-Rzadkowska Marta
  258. Nosewicz Arkadiusz
  259. Noskowski Marcin
  260. Nowacki Przemysław
  261. Nowaczyk Karolina Maria
  262. Nowak Barbara
  263. Nowak Jerzy
  264. Nowak Marcin
  265. Nowakowska Renata
  266. Nowicki Jacek
  267. Nyczka Joanna
  268. Obrębska Karolina
  269. Ohde Emil
  270. Okowicki Przemysław
  271. Olejnik Krystyna
  272. Olejnik Marek
  273. Olejnik Monika
  274. Olejnik Sławomir
  275. Olszewska Agnieszka
  276. Olszewska-Jędrzejak Karolina
  277. Olszewski Michał
  278. Opala Arkadiusz
  279. Pacia Szymon
  280. Paliwoda Jerzy
  281. Pałetko-Misa Agnieszka
  282. Pankiewicz Maria
  283. Pawlik-Piotrowska Kamila
  284. Perz Renata
  285. Piechocka Aleksandra
  286. Pieniek Beata
  287. Pietrzak Włodzimierz
  288. Pilecka-Rudnicka Maria
  289. Piłat-Bredow Anna
  290. Piotrowska Ewa
  291. Płaza Jacek
  292. Płóciennik Maciej
  293. Płóciniczak Piotr
  294. Pohl Renata
  295. Połeć Janusz
  296. Popadiuk Krzysztof
  297. Poplewski Roman
  298. Porębska Elżbieta
  299. Pospieska Izabela
  300. Powróźnik Kamila
  301. Prywata Anna
  302. Przybylak Mariusz
  303. Przybylska Karolina
  304. Przybyła Barbara
  305. Przybyłowicz Dariusz
  306. Przyłębska-Grzybowska Iwona
  307. Przytulski Zygmunt
  308. Radny Alina
  309. Radwan Marcin
  310. Radwański Michał
  311. Ratajczak Dariusz
  312. Ratajczak Karol
  313. Rauch Elżbieta
  314. Redliński Dominik
  315. Reichert Beata
  316. Resztak Karol
  317. Rojek Anna
  318. Roszak Ewa
  319. Rozmiarek-Brzezińska Małgorzata
  320. Rozpędowski Maciej
  321. Rumin-Jabłońska Joanna
  322. Ruszkiewicz Łukasz
  323. Rybarczyk Arkadiusz
  324. Ryngwelski Wincenty
  325. Sadowska Małgorzata
  326. Sadura Krzysztof
  327. Sawicki Sebastian
  328. Sawińska Marta
  329. Sawiński Jarema
  330. Schonhof-Wilkans Katarzyna
  331. Semenowicz Agnieszka
  332. Sękowski Dominik
  333. Sikora Aleksandra
  334. Silbernagel Tomasz
  335. Siwierski Sławomir
  336. Skiba Radosław
  337. Skowron Zbigniew
  338. Skrzypczak Piotr
  339. Skurzyńska Elżbieta
  340. Smaga-Leśniewska Monika
  341. Snela Bartłomiej
  342. Sozański Łukasz
  343. Sprawka Daria
  344. Stachowiak Wiesława
  345. Stachowiak Wojciech
  346. Sterczała Kinga
  347. Sterczała Jan
  348. Stolarek Katarzyna
  349. Sudnik Wojciech
  350. Sych Wojciech
  351. Szafrański Piotr
  352. Szatkowski Marek
  353. Szawłowska-Andrzejczak Monika
  354. Szczubełek Grażyna
  355. Szkuta Michał
  356. Szmidt Paweł
  357. Szturyło Adam
  358. Szufnarowski Dominik
  359. Szurkowska Violetta
  360. Szymanowska-Chwirot Agnieszka
  361. Szymański Łukasz
  362. Szymański Sławomir
  363. Szymczewska Katarzyna
  364. Szyszko Marek
  365. Śliwińska Karolina
  366. Śliwiński Dariusz
  367. Światłowski Łukasz
  368. Świetlicka Izabela
  369. Świętek Maciej
  370. Tabarkiewicz Marta
  371. Tembłowska Jolanta
  372. Tomaszewski Mikołaj
  373. Tracz Barbara
  374. Trzcińska Agata
  375. Tylewicz Jacek
  376. Tyrakowska Daria
  377. Walczak-Sarnowska Anna
  378. Walewski Roman
  379. Walkiewicz Oliwia
  380. Wałczuk Tomasz
  381. Wargacki Marek
  382. Wawrzyniak Wojciech
  383. Weleda Grażyna
  384. Węgorek Agnieszka
  385. Wicijewski Mieczysław
  386. Wieczorkowski Wojciech
  387. Wilczyńska Monika
  388. Wilk-Klapczyńska Agnieszka
  389. Winiszewska Danuta
  390. Witczak Jolanta
  391. Witczak Marek
  392. Witkowski Zdzisław
  393. Wojnicz Przemysław
  394. Wojtkowiak Andrzej
  395. Wołoszczak Katarzyna
  396. Wołowicz Michał
  397. Woźniak Beata
  398. Woźniak-Zendran Małgorzata
  399. Wysocki Bogdan
  400. Wyszyńska-Gillet Agnieszka
  401. Zapłata Adam
  402. Zaremba Tomisław
  403. Zawartowska Monika
  404. Zawistowski Kamil
  405. Ziemniewski Michał
  406. Ziołecka Małgorzata
  407. Ziółkowska Bożena
  408. Ziółkowski Marek
  409. Złoty Iwona
  410. Zych-Anastasow Monika
  1. Bagieńska-Siemianowska Małgorzata
  2. Balcerek Lilianna
  3. Biedroń-Kazimirowicz Justyna
  4. Borzym Anna
  5. Brelik Grzegorz
  6. Bruzda Anna
  7. Bukowski Piotr
  8. Cacek Ewelina
  9. Cegielska-Jasiczak Emilia
  10. Charzyńska Kamila
  11. Chwedkowska Beata
  12. Cierpiszewski Rafał
  13. Ciesielska Katarzyna
  14. Cieślik Mariola
  15. Drobińska Magdalena
  16. Dyba Borys
  17. Dysarz Anna
  18. Fedorowicz Magda
  19. Gałka Małgorzata
  20. Głuch Jan
  21. Grochulska Monika
  22. Gruetzmacher Paweł
  23. Grybska Barbara
  24. Grzelak Danuta
  25. Grzesiak Aleksandra
  26. Ignaszewski Witold
  27. Jakubowska Agnieszka
  28. Jamróz Aneta
  29. Jamróz Piotr
  30. Jaroszewska Marta
  31. Jasińska Agnieszka
  32. Jerzykiewicz Michalina
  33. Jungnikiel Magdalena
  34. Kaczmarek Agnieszka
  35. Kaliciak Anna
  36. Kamińska Agnieszka
  37. Kapłon Artur
  38. Knopisz Tomasz
  39. Kobylińska Ludmiła
  40. Kosińska Alicja
  41. Kosińska Małgorzata
  42. Kowalewicz Agnieszka
  43. Ksepko-Lisowska Katarzyna
  44. Kubalska Joanna
  45. Kuchnicki Michał
  46. Kühn Maciej
  47. Kupczyk Anna
  48. Lewińska vel Iwańska Ewelina
  49. Ludwiczak Larysa
  50. Łączna Anna
  51. Ługowska-Szpruta Małgorzata
  52. Łyduch Marta
  53. Maik Izabela
  54. Malarz-Troczyńska Monika
  55. Miczkowska Agnieszka
  56. Mielcarek-Krawczyk Marta
  57. Mikluszka Malwina
  58. Mikołajczak-Paisert Hanna
  59. Miodońska Magdalena
  60. Mistur Anna
  61. Mokosińska Beata
  62. Molska Elżbieta
  63. Myler Wojciech
  64. Namysł-Lisiecka Katarzyna
  65. Nebelska-Zawada Marta
  66. Nowecki Kamil
  67. Nowicki Łukasz
  68. Olik Małgorzata
  69. Orłowski Michał
  70. Ostrowski Mariusz
  71. Ożga-Kicińska Patrycja
  72. Pakulski Łukasz
  73. Pawlaczyk Agnieszka
  74. Piechowiak Zbigniew
  75. Piotrowska Anna
  76. Poborska Alicja
  77. Posadzy Małgorzata
  78. Poznaniak-Kuźmicka Justyna
  79. Przyniczka Bartłomiej
  80. Pułaczewska-Antczak Joanna
  81. Pyrtko Tomasz
  82. Ratajczak Maciej
  83. Rauchut-Wdowińska Hanna
  84. Rezmer Marta
  85. Rogowska Hanna
  86. Rosak Marcin
  87. Roszak de Tolkmitt Małgorzata
  88. Rowiński Wojciech
  89. Róża Wioleta
  90. Sarnecka Anna
  91. Skrobała Karolina
  92. Skrzypczak Ryszard
  93. Słomowska Natalia
  94. Smyczyński Andrzej
  95. Stanke Wojciech
  96. Stasiukiewicz Katarzyna
  97. Struzik Iga
  98. Swędrzyńska Justyna
  99. Syroka Monika
  100. Szczygielska Elżbieta
  101. Szmidt Wojciech
  102. Szulc Grzegorz
  103. Szumska-Tomczak Anna
  104. Świtała Judyta
  105. Tarłowska Marta
  106. Trembowelski Ireneusz
  107. Tront-Grzesiak Agata
  108. Vogt-Kostecki Tomasz
  109. Wilk Izabela
  110. Włodarczak Joanna
  111. Wojciechowicz Ewa
  112. Wojnicka-Głuchowska Monika
  113. Wróblewska Beata
  114. Wyrwa Małgorzata
  115. Zabłocki Łukasz
  116. Zawidzki Mateusz

Rejestr zmian dla: Oświadczenia majątkowe za 2016

Udostępnił:
Sąd Apelacyjny w Poznaniu
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Romuald Graczyk
Data wytworzenia:
2017-06-30
Data publikacji:
2017-06-30
Opis zmiany:
b/d
Udostępnił:
Sąd Apelacyjny w Poznaniu
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Romuald Graczyk
Data wytworzenia:
2017-06-23
Data publikacji:
2017-06-23
Opis zmiany:
b/d