Oświadczenia sędziów 2017

Oświadczenia majątkowe sędziów apelacji poznańskiej za 2017 zgodnie z porządkiem alfabetycznym

  1. Adamczak Maciej
  2. Adamczewska Agata
  3. Adamczuk Andrzej
  4. Adamczyk Daniel
  5. Adamiec Magdalena
  6. Adamska Beata
  7. Agaciński Rafał
  8. Agaciński Maciej
  9. Aleksandrowicz Małgorzata
  10. Aleksandrowicz Marek
  11. Andrzejak-Kruk Joanna
  12. Andrzejczak Justyna
  13. Andrzejewski Jerzy
  14. Antecka Maria
  15. Antkowiak Kamil
  16. Antkowiak Leszek
  17. Antoszewski Jacek
  18. Augustynowicz Beata
  19. Augustynowicz Rafał
  20. Bagiński Piotr
  21. Banach Stanisław
  22. Baraniak Bożena
  23. Baranowska Alicja
  24. Barczyk Magdalena
  25. Barecka Natalia
  26. Barquilla-Kruczyńska Anna
  27. Bartela Edmund
  28. Bartkowiak Hanna
  29. Bartlitz Agnieszka
  30. Bartłomiejczak Magdalena
  31. Bartniak Jan
  32. Bartosiewicz Adrian
  33. Bartoszek Mateusz
  34. Basińska-Skokowska Justyna
  35. Baszak Jerzy
  36. Bąk Waldemar
  37. Bąk-Machowiak Sylwia
  38. Bebejewski Tomasz
  39. Begier Anna
  40. Białas-Adamus Anna
  41. Binczycka Hanna
  42. BINIAK Jolanta
  43. Biskup Tomasz
  44. Blachowska Ewa
  45. Blok Szymon
  46. Blumczyńska Ewa
  47. Błaszak Piotr
  48. Błoszyk Krzysztof
  49. Błotny Robert
  50. Bochyński Gerard
  51. Bogucki Andrzej
  52. Bogusławska Monika
  53. Boguszewicz Małgorzata
  54. Bojarska Magdalena
  55. Bojdak Waldemar
  56. Borkiewicz Marek
  57. Borkowicz-Grygier Jolanta
  58. Borkowski Andrzej
  59. Borodziuk Agnieszka
  60. Borowczak Tomasz
  61. Borucka Agnieszka
  62. Bosacki Eugeniusz
  63. Bożęcka Urszula
  64. Brabletz-Lis Agata
  65. Bratkowski Marcin
  66. Brodniewicz Piotr
  67. Bromberek Zbigniew
  68. Bryl Katarzyna
  69. Bryzgalska Edyta
  70. Brzozowska Adrianna
  71. Brzozowski Aleksander
  72. Brzykowski Artur
  73. Buczkowska-Prajs Joanna
  74. Budrewicz-Macholak Małgorzata
  75. Budźko Ewelina
  76. Bujewicz Grzegorz
  77. Bukowska Beata
  78. Buławska Adriana
  79. Burszewska Elżbieta
  80. Butrym-Hyrsz Dorota
  81. Bytner Jacek
  82. Cabrera-Kasprzak Agnieszka
  83. Chabir Agata
  84. Chmal Mariusz
  85. Chmielewska Renata
  86. Chojnacki Tomasz
  87. Chruszczewski Janusz
  88. Chrzanowski Piotr
  89. Chylak Barbara
  90. Ciążyński Andrzej
  91. Cichocka Dominika
  92. Cierpiał Jolanta
  93. Ciesielska Agnieszka
  94. Ciesielska-Borowiec Joanna
  95. Ciesielski Wojciech
  96. Ciszewska Ewa
  97. Cybulski Edmund
  98. Cytrowski Waldemar
  99. Czajka-Bałon Jolanta
  100. Czapracka Anna
  101. Czarnecka Maria
  102. Czarnecka Anna
  103. Czechowska Agnieszka
  104. Czermańska-Śmiałek Jadwiga
  105. Człapa-Andrzejewska Ludmiła
  106. Czyżowicz Katarzyna
  107. Danek Magdalena
  108. Danek Maciej
  109. Dehmel Izabela
  110. Dembowiak Monika
  111. Dembska Sylwia
  112. Demkowicz Aleksandra
  113. Dębek-Brelik Agnieszka
  114. Dobiecka-Woźniak Małgorzata
  115. Dobrychłop Agnieszka
  116. Dodot Violetta
  117. Dolata Barbara
  118. Drabina Jacek
  119. Dreger-Żyła Maria
  120. Dryjański Karol
  121. Drzazga Ireneusz
  122. Drzewiecka Anna
  123. Duczmal Urszula
  124. Duda Justyna
  125. Dudek Magdalena
  126. Dyrduł-Meissner Katarzyna
  127. Dyzert Włodzimierz
  128. Dziamska Iwona
  129. Dziamski Marcin
  130. Dzierzgwa Aneta
  131. Dżendżera Agnieszka
  132. Ewertowska-Kraska Aldona
  133. Felińska-Żukowska Danuta
  134. Felka-Duszczak Aneta
  135. Fijałkowska Elżbieta
  136. Filipczak Piotr
  137. Filipiak Anna
  138. Fliegner Ewa
  139. Flisikowska Hanna
  140. Flotyńska Irena
  141. Fluder Magdalena
  142. Foligowska Adrianna
  143. Franc Katarzyna
  144. Fras-Przychodni Ewa
  145. Frącala Ireneusz
  146. Frąckowiak Ewa
  147. Frąckowiak Monika
  148. Funka Przemysław
  149. Futro Jan
  150. Gajgiel Katarzyna
  151. Gałkowski Rafał
  152. Garcia Fernandez Marcin
  153. Gauden Bartosz
  154. Gawecka Katarzyna
  155. Geisler Jerzy
  156. Geisler Paweł
  157. Gepart Adam
  158. Geremek Alina
  159. Gerke Piotr
  160. Gibasiewicz Dariusz
  161. Giedrys Piotr
  162. Gil Weronika
  163. Glapiński Bartłomiej
  164. Głowacka Mariola
  165. Godlewska Iwona
  166. Godlewski Krzysztof
  167. Gogulska Magdalena
  168. Goldbeck-Malesińska Małgorzata
  169. Golińczak Arkadiusz
  170. Gołaszewska-Dopierała Katarzyna
  171. Gontarek Barbara
  172. Gorgiel Katarzyna
  173. Gospodarowicz Renata
  174. Goss-Kokot Dorota
  175. Gotowski Mariusz
  176. Gottschlick Joanna
  177. Gowin Krzysztof
  178. Goździewicz Anna
  179. Goździk-Maluśka Anna
  180. Góral Alicja
  181. Górecki Marek
  182. Górecki Piotr
  183. Górniak Wojciech
  184. Górniak-Ponoś Joanna
  185. Grabowski Marcin
  186. Grabska-Budych Anna
  187. Grajzer Przemysław
  188. Grasza Anna
  189. Grobelny Jarosław
  190. Grochmal Marcin
  191. Grudziński Jacek
  192. Gryczka Barbara
  193. Grzegorczyk-Pomin Małgorzata
  194. Grzelak Tamara
  195. Grześ Robert
  196. Grześkowiak Michał
  197. Grzybek Magdalena
  198. Gulczyńska Małgorzata
  199. Gumpert-Frąckowiak Marzena
  200. Hałka Marcin
  201. Hantz-Nowak Izabela
  202. Hańczewska Sławomira
  203. Harazin Joanna
  204. Hejduk Joanna
  205. Hejduk Piotr
  206. Hempowicz Grażyna
  207. Hibner Aleksandra
  208. Hibner Marek
  209. Hławiczka Jerzy
  210. Hoffa Ewa
  211. Holeniewski Tomasz
  212. Hołówko Szymon
  213. Hoppe Maciej
  214. Horak Przemysław
  215. Horbacz Magdalena
  216. Hoszowski Bogumił
  217. Hyży-Sowińska Anna
  218. Ignatowicz Tomasz
  219. Inerowicz Magda
  220. Inglot Michał
  221. Iwanowska Lidia
  222. Iwanowski Mirosław
  223. Jabłońska Mariola
  224. Jabłońska Danuta
  225. Jabłońska-Maciaszczyk Urszula
  226. Jabłoński Paweł
  227. Jałoszyński Marek
  228. Janiak Bożena
  229. Janicka Wioletta
  230. Janicka-Staniek Ewa
  231. Jankowiak Krzysztof
  232. Jankowiak Jarosław
  233. Jankowiak Grzegorz
  234. Jankowski Michał
  235. Janowski Przemysław
  236. Janus-Papiernik Teresa
  237. Januszewska Anna
  238. Januszewski Adam
  239. Jarka Justyna
  240. Jasiński Tadeusz
  241. Jaskólski Krzysztof
  242. Jaskulski Marek
  243. Jasnosz Anna
  244. Jasnowska Magdalena
  245. Jastrzębski Krzysztof
  246. Jatczak Marcin
  247. Jelewska-Sterczała Katarzyna
  248. Jesiołowska Maria
  249. Jesionowska-Formalik Ewa
  250. Jęksa Sławomir
  251. Józefowicz Krzysztof
  252. Józkowiak Tomasz
  253. Judejko Anna
  254. Jurewicz Paweł
  255. Jurkiewicz Daniel
  256. Jurkiewicz Joanna
  257. Kaczanowski Sławomir
  258. Kaczmarek Henryk
  259. Kaczmarek Łukasz
  260. Kaczmarek-Kot Ewa
  261. Kaczorowska Elżbieta
  262. Kalawski Łukasz
  263. Kaliszewska Iwona
  264. Kamińska-Grzelak Daria
  265. Kamiński Jacek
  266. Kanclerz Jacek
  267. Kapelska Kinga
  268. Kapka-Konieczna Anna
  269. Kapuścińska Agnieszka
  270. Kasperowicz Jarosław
  271. Kasprzyk Danuta
  272. Kawula Dariusz
  273. Kaźmierczak Małgorzata
  274. Kaźmierczak Ewa
  275. Kaźmierczak Magdalena
  276. Kaźmierska Anna
  277. Kaźmierski Krzysztof
  278. Kaźmierski Karol
  279. Kele-Bajerska Betina
  280. Kędzierska Agnieszka
  281. Kędzierski Radosław
  282. Kęsek Konrad
  283. Kęsy Maciej
  284. Kiełczewska-Modrowska Olga
  285. Kieroński Marcin
  286. Kieruj Justyna
  287. Kijowska Katarzyna
  288. Klimas-Witczak Anna
  289. Klimczak Mariola
  290. Klimek-Zielińska Joanna
  291. Klimowicz Andrzej
  292. Kluczyńska-Cichocka Agnieszka
  293. Knitter-Zalewska Klaudyna
  294. Knobel Joanna
  295. Kociorska Magdalena
  296. Koczorowska Magdalena
  297. Kolczyński Jędrzej
  298. Kołodziej Agnieszka
  299. Komisarski Henryk
  300. Komorowski Jarosław
  301. Kondek Iwona
  302. Konieczna-Komossa Joanna
  303. Konowalski Jarosław
  304. Kopyść-Kuczyńska Małgorzata
  305. Korbas Mikołaj
  306. Kordiak Dorota
  307. Kordowiecki Marek
  308. Korpik Izabela
  309. Kosmalewicz Tomasz
  310. Kosmalewicz Katarzyna
  311. Kosterkiewicz Kajetan
  312. Kościelak Monika
  313. Kościjańska Renata
  314. Kotyk Beata
  315. Kowalczyk Blanka
  316. Kowalczyk-Iciek Dorota
  317. Kowalska Anna
  318. Kowalski Przemysław
  319. Kozaczuk Jan
  320. Kozłowska Ewa
  321. Kozłowski Hubert
  322. Krajniak Olga
  323. Kraszewska Sandra
  324. Krawczak Piotr
  325. Krawczyk Joanna
  326. Królak-Kanchen Dorota
  327. Królewicz-Kniat Agnieszka
  328. Król-Poniatowska Monika
  329. Krzemiński Grzegorz
  330. Krzymkowska Katarzyna
  331. Krzyżak Małgorzata
  332. Krzyżanowska Agnieszka
  333. Ksiądz Sylwester
  334. Książek-Pęciak Diana
  335. Kubacka-Batura Ewa
  336. Kubiak Rafał
  337. Kubiak Sławomir
  338. Kubicka Patrycja
  339. Kubicki Robert
  340. Kubińska Iwona
  341. Kuczkowski Michał
  342. Kuczyńska Małgorzata
  343. Kulczewska-Garcia Anna
  344. Kulik Anna
  345. Kulik Małgorzata
  346. Kuliński Robert
  347. Kurczewski Piotr
  348. Kurek Piotr
  349. Kurzawa Małgorzata
  350. Kurzawińska-Pasek Jolanta
  351. Kusz Dariusz
  352. Kuś Magdalena
  353. Kuś Piotr
  354. Kuśmirek Monika
  355. Kuźniacka-Praszczyk Małgorzata
  356. Kwiczor Piotr
  357. Kwieciński Robert
  358. Kysiak Paweł
  359. Ladzińska-Gamułkiewicz Urszula
  360. Landyszkowska Grażyna
  361. Legawiec Paweł
  362. Lehmann Zofia
  363. Lehwark Marzena
  364. Leszczyński Tomasz
  365. Leśniewska-Barczyk Anna
  366. Lewandowska Angelika
  367. Lewandowska Arleta
  368. Lewandowska Anna
  369. Lewandowska Michalina
  370. Lewandowska Magdalena
  371. Lewandowski Arkadiusz
  372. Lewandowski Krzysztof
  373. Lewandowski Zygmunt
  374. Libiszewska Agnieszka
  375. Lichacz-Bujko Anna
  376. Lijewska Magdalena
  377. Lipowicz Łukasz
  378. Lis Lesław
  379. Liszkowska-Więckowiak Lucyna
  380. Longier Paweł
  381. Lubbe Łukasz
  382. Lubryczyński Piotr
  383. Ludwiczek Jolanta
  384. Łagodzińska Brygida
  385. Ławecka-Skóra Małgorzata
  386. Ławniczak Monika
  387. Ławrynowicz Magdalena
  388. Łączny Marek
  1. Łęgoszewski Konrad
  2. Łosik Anna
  3. Łosoś Piotr
  4. Łój Bogusław
  5. Łuczak Antoni
  6. Łukaszewska-Niewrzęda Marzena
  7. Łukomska - Kurek Katarzyna
  8. Łysa Sylwia
  9. Łysakowski Grzegorz
  10. Macholak Robert
  11. Maciejewska-Papież Dorota
  12. Macur Anna
  13. Macur Daniel
  14. Maćkowski Marcin
  15. Madajczak Grzegorz
  16. Maj Dariusz
  17. Majchrzak Piotr
  18. Majer Roman
  19. Majewska Elżbieta
  20. Major Mirosław
  21. Makuch Jakub
  22. Malcher Andrzej
  23. Malicki Tomasz
  24. Małasiak Monika
  25. Małecka Małgorzata
  26. Małecki Ryszard
  27. Małecki Dariusz
  28. Małłek-Napierała Justyna
  29. Mamet Joanna
  30. Mańczak Justyna
  31. Marchwiak Krystian
  32. Marchwicki Ryszard
  33. Marciniak Piotr
  34. Marciniak Renata
  35. Marczewski Jarosław
  36. Marek Agnieszka
  37. Markowicz Ewa
  38. Marszałek Agata
  39. Maślanka Ewa
  40. Mataczyńska Joanna
  41. Matusiewicz Małgorzata
  42. Matuszak Anna
  43. Matuszewska Agnieszka
  44. Matuszewska-Potocka Joanna
  45. Matuszewski Leszek
  46. Matysiak Elżbieta
  47. Matysiak Witold
  48. Matysiak Robert
  49. Matysiak Monika
  50. Mazanka-Smogór Iwona
  51. Mazurkiewicz-Talaga Małgorzata
  52. Meisnerowski Michał
  53. Meissner Armand
  54. Merdzińska Maria
  55. Metelica Romana
  56. Michalak Adam
  57. Michalski Piotr
  58. Michałek-Dutkiewicz Marta
  59. Michałowska Anna
  60. Miczke Marcin
  61. Mielnik Zbyszko
  62. Mierzyńska Lidia
  63. Mikołajczak Anna
  64. Milczyński Andrzej
  65. Misiek Magdalena
  66. Miszczyk Arleta
  67. Miśkiewicz Tomasz
  68. Młodzianowska Aniela
  69. Młodzianowski Walenty
  70. Momot Tomasz
  71. Monarcha Beata
  72. Morawska Ewa
  73. Mostowik Konrad
  74. Motawska Małgorzata
  75. Mroczkowska Urszula
  76. Mularska Agnieszka
  77. Musielak Jacek
  78. Nawrocki Andrzej
  79. Nawrocki Maciej
  80. Nawrot Joanna
  81. Nerga-Kujawa Ewa
  82. Niemczal Dariusz
  83. Niewrzęda Andrzej
  84. Niezabitowska Ewa
  85. Nikiel-Rzadkowska Marta
  86. Norkiewicz Renata
  87. Nosewicz Arkadiusz
  88. Noskowski Marcin
  89. Nowacki Przemysław
  90. Nowaczyk Karolina
  91. Nowak Barbara
  92. Nowak Jerzy
  93. Nowak Maria
  94. Nowak Grzegorz
  95. Nowak Ryszard
  96. Nowak Marcin
  97. Nowicki Jacek
  98. Nyczka Joanna
  99. Obrębska Karolina
  100. Obst Katarzyna
  101. Ochocka-Łydka Monika
  102. Ochocki Jarosław
  103. Ohde Emil
  104. Okowicki Przemysław
  105. Olech Danuta
  106. Olejnik Monika
  107. Olejnik Krystyna
  108. Olejnik Sławomir
  109. Oliwa Łukasz
  110. Olma Bogna
  111. Olszewska Liwia
  112. Olszewska Agnieszka
  113. Olszewska-Jędrzejak Karolina
  114. Olszewski Michał
  115. Opala Arkadiusz
  116. Orwat Magdalena
  117. Ozga-Świetlik Elżbieta
  118. Ożóg-Kazimierczak Elżbieta
  119. Pacia Szymon
  120. Pac-Walasik Monika
  121. Paliwoda Jerzy
  122. Pałetko-Misa Agnieszka
  123. Pankiewicz Maria
  124. Parnowska Agnieszka
  125. Parnowski Rafał
  126. Pasek-Gazda Anna
  127. Paszyńska-Michałowska Anna
  128. Pawlak Dariusz
  129. Pawlik-Piotrowska Kamila
  130. Pelz Renata
  131. Perz Renata
  132. Petryszyn Iwona
  133. Piechocka Aleksandra
  134. Pieczyńska Mirosława
  135. Pieniek Beata
  136. Pieprzyk Ewa
  137. Pietruszka Agnieszka
  138. Pietrzak Włodzimierz
  139. Pijańska Ewa
  140. Pilecka-Rudnicka Maria
  141. Piłat-Bredow Anna
  142. Piniecka Aneta
  143. Pintal Arkadiusz
  144. Pintal-Szczodrowska Marta
  145. Piotrowska Ewa
  146. Płaza Jacek
  147. Płóciennik Maciej
  148. Płóciniczak Piotr
  149. Pogasz Dorota
  150. Pohl Renata
  151. Polak Filip
  152. Polak Lucyna
  153. Połeć Janusz
  154. Popadiuk Krzysztof
  155. Popko Sylwia
  156. Poplewski Roman
  157. Porębska Elżbieta
  158. Pospieska Izabela
  159. Powroźnik Kamila
  160. Prusinowska Maria
  161. Prywata Anna
  162. Przekop Łukasz
  163. Przybylak Mariusz
  164. Przybylska Karolina
  165. Przybylski Marcin
  166. Przybyła Barbara
  167. Przybyłowicz Dariusz
  168. Przyłębska-Grzybowska Iwona
  169. Przymusiński Bartłomiej
  170. Przymuszała Anna
  171. Przymuszała Sebastian
  172. Przytulski Zygmunt
  173. Radecki Bogdan
  174. Radke Katarzyna
  175. Radny Alina
  176. Radomska-Stęplewska Małgorzata
  177. Radwan Marcin
  178. Radwański Michał
  179. Rakower Ryszard
  180. Ratajczak Dariusz
  181. Ratajczak Karol
  182. Ratajczak Hanna
  183. Ratajczak Małgorzata
  184. Rauch Elżbieta
  185. Rawska Hanna
  186. Redliński Dominik
  187. Reichert Beata
  188. Resztak Karol
  189. Rojek Anna
  190. Roszak Ewa
  191. Rotko-Wołoszczuk Teresa
  192. Rowiński Wojciech
  193. Rozmiarek-Brzezińska Małgorzata
  194. Rozpędowski Maciej
  195. Rólka Ryszard
  196. Rucińska Joanna
  197. Rumin-Jabłońska Joanna
  198. Ruszkiewicz Łukasz
  199. Rybarczyk Arkadiusz
  200. Ryngwelski Wincenty
  201. Sadowska Małgorzata
  202. Sadura Bartosz
  203. Sawicz-Nowacka Danuta
  204. Sawińska Marta
  205. Sawiński Jarema
  206. Schonhof-Wilkans Katarzyna
  207. Semenowicz Agnieszka
  208. Sękowski Dominik
  209. Siatecka Alina
  210. Sikora Aleksandra
  211. Sikorska Kornelia
  212. Silbernagel Tomasz
  213. Silska Danuta
  214. Siwierska Karolina
  215. Siwierski Sławomir
  216. Skiba Radosław
  217. Skierś Mariola
  218. Skocki Karol
  219. Skowron Zbigniew
  220. Skręty Jacek
  221. Skrzypczak Piotr
  222. Skrzypczak Rafał
  223. Skurzyńska Elżbieta
  224. Słomiańska Lucyna
  225. Słowińska-Dwornicka Karolina
  226. Smaga-Leśniewska Monika
  227. Smolińska Justyna
  228. Smuda-Bartków Olga
  229. Smyczyński Andrzej
  230. Snela Bartłomiej
  231. Sobolewska-Żukiel Aneta
  232. Sokólska Katarzyna
  233. Soliński Paweł
  234. Sowińska Barbara
  235. Sozański Łukasz
  236. Sójka Beata
  237. Spaleniak Paweł
  238. Sprawka Daria
  239. Sroka Tomasz
  240. Stachowiak Wiesława
  241. Stachowiak Wojciech
  242. Staniszewska Ewa
  243. Stasiak-Ochocka Katarzyna
  244. Staszak Agnieszka
  245. Stawicki Dominik
  246. Sterczała Jan
  247. Sterczała Kinga
  248. Stępień-Milukow Alina
  249. Stępniak Joanna
  250. Stolarek Katarzyna
  251. Strach Przemysław
  252. Suchecka-Rosińska Beata
  253. Sudnik Wojciech
  254. Sudoł Jolanta
  255. Sulisławski Jacek
  256. Susmaga Małgorzata
  257. Suwalska Andżelika
  258. Sych Wojciech
  259. Sygrela Mariusz
  260. Sypniewska Renata
  261. Szaszkowski Andrzej
  262. Szatkowska-Świderska Maria
  263. Szatkowski Marek
  264. Szawłowska-Andrzejczak Monika
  265. Szczepańska Iwona
  266. Szczesiak Marcin
  267. Szczubełek Grażyna
  268. Szczygieł Dariusz
  269. Szewczyk-Kowalska Anna
  270. Szkuta Michał
  271. Szlingiert Agata
  272. Szmidt Paweł
  273. Szmyt Szymon
  274. Szmytke Katarzyna
  275. Szturyło Adam
  276. Szufnarowski Dominik
  277. Szulc Katarzyna
  278. Szumińska Beata
  279. Szymanowska Alina
  280. Szymanowska-Chwirot Agnieszka
  281. Szymański Łukasz
  282. Szymański Sławomir
  283. Szymczak Krystyna
  284. Szymczewska Katarzyna
  285. Szyszko Marek
  286. Ścisła Marta
  287. Śliwa Grażyna
  288. Śliwa Agnieszka
  289. Śliwińska-Buśkiewicz Kinga
  290. Śliwiński Dariusz
  291. Śniatecki Janusz
  292. Śruba Dariusz
  293. Światłowski Łukasz
  294. Świderska Karolina
  295. Świergosz Maciej
  296. Świetlicka Izabela
  297. Świetlik Magdalena
  298. Święcicka Jadwiga
  299. Świętek Maciej
  300. Śwital Izabela
  301. Tabarkiewicz Marta
  302. Taberska Ewa
  303. Tarasewicz Anna
  304. Taront Maria
  305. Tasarek Michał
  306. Tecław Anna
  307. Tembłowska Jolanta
  308. Tomaszewski Mariusz
  309. Tomaszewski Mikołaj
  310. Tomczak-Wiśniewska Adrianna
  311. Topolewska Edyta
  312. Tracz Barbara
  313. Trzcińska Agata
  314. Trznadel Aldona
  315. Tylawska Emilia
  316. Tyrakowska Daria
  317. Urbańczak Alicja
  318. Walasik Marcin
  319. Walczak-Sarnowska Anna
  320. Walewski Roman
  321. Walkiewicz Oliwia
  322. Waltrowska Jolanta
  323. Wałczuk Tomasz
  324. Wardzińska-Kołb Renata
  325. Wargacki Marek
  326. Wawrzyniak Małgorzata
  327. Wawrzyniak Wojciech
  328. Welbel Marta
  329. Weleda Grażyna
  330. Węgorek Agnieszka
  331. Wicijewski Mieczysław
  332. Wieczorek Agnieszka
  333. Wieczorek-Przybylska Kinga
  334. Wieczorkowski Wojciech
  335. Wielgusz Przemysław
  336. Wiemann Kamila
  337. Wierzbicka Samanta
  338. Wilczewska Agata
  339. Wilczyńska Monika
  340. Wilk-Klapczyńska Agnieszka
  341. Winiarska Elżbieta
  342. Winiecki Marek
  343. Winiszewska Danuta
  344. Winkler-Galicka Małgorzata
  345. Wiśniewska Małgorzata
  346. Wita Przemysław
  347. Witczak Jolanta
  348. Witczak Marek
  349. Witkoś Jędrzej
  350. Witkowski Zdzisław
  351. Włodarczak Michał
  352. Wodzyńska-Radomska Agnieszka
  353. Wojnicz Przemysław
  354. Wojtkowiak Andrzej
  355. Wolff Katarzyna
  356. Wołoszczak Katarzyna
  357. Wołoszczuk Arkadiusz
  358. Wołowicz Michał
  359. Woziwodzka Małgorzata
  360. Woziwodzki Włodzimierz
  361. Woźniak Zbigniew
  362. Woźniak Beata
  363. Woźniak-Zendran Małgorzata
  364. Wroniak-Runowska Iwona
  365. Wrotoń Magdalena
  366. Wysocki Bogdan
  367. Wysocki Michał
  368. Wyszyńska-Gillet Agnieszka
  369. Zaidlewicz Marta
  370. Zając-Bange Iwona
  371. Zaliwski Krzysztof
  372. Zapłata Adam
  373. Zaremba Tomisław
  374. Zarzecka Alicja
  375. Zawartowska Monika
  376. Zawistowski Kamil
  377. Ziemniewski Michał
  378. Ziołecka Małgorzata
  379. Ziółek Edyta
  380. Ziółkowska Bożena
  381. Ziółkowski Marek
  382. Złoty Iwona
  383. Zych-Anastasow Monika
  384. Żak Tomasz
  385. Żok Bartosz
  386. Żuber Bogusława
  387. Żurowska Renata

Rejestr zmian dla: Oświadczenia sędziów 2017

Podmiot udostępniający:
Sąd Apelacyjny w Poznaniu
Wytworzył lub odpowiada za treść informacji:
autor oświadczenia majątkowego
Opublikował:
Romuald Graczyk
Data wytworzenia:
2018-06-30
Data publikacji:
2018-06-30
Opis zmiany:
aktualizacja danych
Podmiot udostępniający:
Sąd Apelacyjny w Poznaniu
Wytworzył lub odpowiada za treść informacji:
Alicja Hamrol
Opublikował:
Romuald Graczyk
Data wytworzenia:
2018-01-12
Data publikacji:
2018-01-12
Opis zmiany:
Publikacja ogłoszenia